Biz Kimiz?

 Anasayfa / Biz Kimiz?

Neler Yapıyoruz?

Web Tasarım ve Yazılım

Öncelikli olarak doğru yönlendirmeler ile web tasarım projelerinizde sizlere çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Otomasyon Sistemleri

Web tabanlı kendi kendini yönetebilen bir birine entegre çalışabilen bir çok sistemi üretiyoruz.

Destek Hizmeti

projoleriniz yarımmı kaldı eski çalıştığınız firmaya ulaşamıyormusunuz sizlere kaldığınız yerden destek sunmaktayız.

Biz?

BURSAWEB REKLAMCILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak turizm, eğitim, konaklama, ulaşım, web tasarım, web yazılım, e-ticaret ve web tabanlı otomasyon sistemleri gibi çeşitli alanlarda hizmetler vermekteyiz. ayrıca Bursa baskı olarak reklam,dijital baskı,kartvizit,brosür,tabela,totem,pion totem,kurumsal grafik işleri,orta bayrak gibi hizmetler vermekteyiz Çok özel projelerde sizlere destek sunmaktayız, büyük projelerden kaçmak yerine ihtiyaçlarınıza çeşitli çözümler üretmekteyiz.

Bizi seçen müşterilerimize aynı zamanda danışmanlık hizmeti sunarak yanlış bilinen kalıpların dışına çıkıp doğru yönlendirmelerle profesyonel sonuçlara ulaşmaktayız.

Hakkımızda

2006 yılından bu yana çeşitli isimler altında Bilişim, donanım, iletişim ve yazılım alanında hizmetler verip çeşitli tecrübeler edindik. Ayrıca sunucu yönetimi alanında da bir çok hizmete imza attık. Bu tecrübeler bizi sürekli teknoloji ile birlikte gelişmeye ve yeni şeyler öğrenmemize olanak sağladı. Sizlerle birlikte bu uzun yolda tabi ki hatalarımız da oldu bu hatalarımızdan öğrendiklerimiz bizi diğer firmalardan ayrıcalıklı kıldı. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz tüm çözümleri kendi bünyemizde üretmemiz ve bunlarla ilgili tüm desteği kendi bünyemizde sağlıyor olmamızdır.

Vizyonumuz

Sektöründe uzun yıllar kaliteli hizmet üreterek evrensel standartlarda ulusal bir marka olmak. Yaptığımız tüö işlerde vizyonumuzu ön planda tutarak bizimle birlikte müşterilerimizide en iyi yerlere taşımak.

Referanslarımız
Bursa web tasarım
Misyonumuz

Yazılım ve tasarım sektöründe mutlu ettiğimiz müşterilerle önce Bursa’nın, daha sonra da Türkiye’nin yenilikçi, mükemmelliği arayan, saygın ve lider firması olabilmektir.

Teknolojiyi takip ediyoruz

İşimizle ilgili olsun veya olmasın tüm teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz, kendimizi en yenisine, en doğru şekilde hazırlıyoruz.

Çözüm Üretiyoruz

Sizlerin fikirlerine kendi tecrübelerimizle ve profesyoneliğimizle ışık tutarak doğru yönlendirmeler yapıyor ve doğru çözümler üretiyoruz.

 bursa web yazılım
Danşımnalık Hizmeti

Fikirleriniz bizim için çok önemli, sizleri para kazanmak adına yanlış işlere yönlendirmiyoruz, yapılacak ve size en fayda sağlayacak çözümü üretiyoruz.

Çözüm Ortaklığı

Projelerinize ortakmı arıyorsunuz? Bizimle paylaştığınız projelere müşteri ilişkisi dışında ortak gözüyle bakıyoruz.

Bizimle irtibata geçmek ve teklif almak için 0224 334 02 94