Lova dizayn DAİMA YENİ VE FARKLI

2016 yılında ilk mağazamızı açarak ve LOVADİZAYN isiminin patentini alarak markalaşma yolunda hızla ilerleyen firmamız, uzman ve dinamik ekip ve ekipmanlarla mobilya ve dekorasyon alanında toptan ve perakende olmak üzere çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı dostu tasarımlar ile responsive (Mobil,Tablet,Bilgisayara uyumlu) Tasarımlar ile kullanıcılarımıza mükemmel bir deneyim sunuyoruz.

Php 7

Dünyanın en hızlı ve en güvenli web dili olan PHP ile sitenizi daha güvenli ve daha stabil çalışmasını sağlıyoruz.

Web Tasarım ve Yazılım

Öncelikli olarak doğru yönlendirmeler ile web tasarım projelerinizde sizlere çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Destek Hizmeti

Projoleriniz yarımmı kaldı eski çalıştığınız firmaya ulaşamıyormusunuz sizlere kaldığınız yerden destek sunmaktayız.

Bootstrap

Bootsrap ile size en uygun kurumsal veya bireysel sitelerinizi çok daha estetik bir tasarım ile göze hitap eden tarsarımlar sunuyoruz

Adobe

Dünyanın en öncü şirketi olan Adobe'un Photoshop, Dreamweaver gibi alanında en iyi olan programlar ile sorunlarınızı çözüyoruz.Dijital dünyanın avantajlarınız bizimle yaşayın.

Sizde geç kalmayın hemen dijital dünyadaki yerinizi alın.

WEB PAKETLERİMİZ
Hemen Teslim

Tüm sektörlere uyumlu bir çok paketimiz bulunmakta bunlardan size uygun olanı seçtikten sonra profesyonel ekibimiz hazırlar bilgilerinizi girer teslim alırsınız.

Yönetici Paneli

İnternet sitenizdeki tüm sayfaları içerikleri, ürünleri ve resimleri yükleyebilirsiniz. Ayrıca yönetici panelimiz telefon tabletinizden yönetebilirsiniz.

Alan Adı & Hosting

Hazır web paketlerimizin tamamında ücretsiz, hosting, alan adı ve mail adresi hizmeti vermekteyiz. Size sadece, işinize uygun olan web paketinizi seçmek düşüyor.

Her Platformda

Tüm sistemlerimiz yeni teknolojiyle uyumlu çalışmakta. Bilgisyaınızdan, cep telefonunuzdan, tabletinizden ve benzer tüm akıllı cihazlardan erişim sağlayabilirsiniz.

lovadizayn mutfak dizayn
lovadizayn mutfak dizayn
lovadizayn mutfak dizayn
lovadizayn mutfak dizayn
lovadizayn mutfak dizayn
lovadizayn mutfak dizayn
lovadizayn mutfak dizayn
lovadizayn mutfak dizayn

Bizimle irtibata geçmek ve teklif almak için 0224 334 02 94